Počet položek: 0

Celková cena: 0 Kč

 
Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
 

Antiparazitní obojky pro psy proti klíšťatům a blechám Scalibor

Antiparazitiní obojky jsou z naší zkušenosti nejčastěji využívanou formou ochrany  psů proti klíšťatům a blechám. Jejich hlavní výhodou oproti jiným antiparazitikům je nesrovnatelně delší doba, po jakou efektivně účinkují. Průměrná doba účinné doby, po kterou  vaše zvíře chrání, je 2 měsíce. Různí výrobci vyrábějí obojky s jinou koncentrací aktivních látek, takže se setkáváme i s obojky s deklarovanou účinnou dobou až 6 měsíců. Koupání nebo namáčení na účinnost obojku nemá vliv.

Stinnou stránkou aktiparazitních obojků může být špatná snášenlivost psa na vysokou koncentraci aktivních látek obojků. Pokud si všimnete toho, že pes v místě obojku ztrácí srst nebo že se barva srsti viditelně mění, je to důvod k ukončení užívání tohoto konkrétního obojku a nahrazení jiným. V nabídce najdete také velmi oblíbené BIO obojky, které jsou podstatně méně agresivní. Recenzi BIO antiparazitních obojků si můžete přečíst zde 

Mezi nejprodávanější antiparazitické obojky z naší nabídky rozhodně patří obojky značky Scalibor, Beaphar a dražší ForestoAlternativou k obojkům jsou samozřejmě kapičky, které je třeba aplikovat častěji.

 

Upřesnit výběr

značka Beaphar Bolfo Foresto Kiltix Menforsan Scalibor Sergeants´s
 
 
 
Vybrané produkty lze
 
 
Skladem ve slevě v akci
1 ks
« 1str. z1 »
 
 
 

Scalibor Protectorband antipar.obojek pes

Scalibor Protectorband antipar.obojek pes Scalibor Protectorband antipar.obojek pes

Protiparazitní obojek chrání psa před napadením parazitem a zároveň zabíjí již...

 
Varianty a ceny vč. DPH
48cm 403 Kč S
65cm 484 Kč S
Koupit
/ ks
 
 
1 ks
« 1str. z1 »
 
 
 
 
http://www.payu.cz
 
 
 
TOPlist