Počet položek: 0

Celková cena: 0 Kč

 
Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
 

O Rudyho světě

Rudyhosvět je obchůdek s chovatelskými potřebami, který​ vznikl na základě potřeb​ skutečného pejskaře, který se tak rozhodl stát se provozovatelem chovatelského e-shopu podle svých představ.

1. U všech chovatelských potřeb a krmiv v naší nabídce uvádíme opravdu reálnou skladovou dostupnost, která se aktualizuje 3x denně. Vybrali jsme si takové dodavatele, kteří nám objednané zboží zavezou nejpozději do druhého dne, takže je u vás do 2 dnů od objednání. Nejčastěji objednávané zboží posíláme ještě v den objednání.

2. Nenašli jste u nás co hledáte? Ozvěte se nám a my zboží s velkou pravděpodobností najdeme u dodavatelů a objednáme. Množství položek nabízených ve velkoobchodech  je nepřeberné a není možné vystavit vše. Nabídku průběžně rozšiřujeme.

3. Chceme, abyste byli s nákupem u nás spokojení a budeme si Vás hýčkat.  Začneme tím, že hned po registraci se Vám zobrazí ceny o 1% nižší, než pro neregistrované. Za každý nákup dostanete automaticky věrnostní body v závislosti na hodnotě nákupu. Jeden bod odpovídá jedné koruně a tyto body využíjete na slevu při dalším nákupu.  Více o věrnostním programu si přečtete tady.

4. Nabízíme možnost založit si tzv. automatický opakovaný nákup. Pokud máte představu o tom jak často kupujete krmivo, založte si opakovaný nákup. Nebudete se muset starat o objednávky, krmivo u Vás bude vždy s přesností dne nebo dvou a hlavně - druhá a další objednávka stejného krmiva je automaticky o 4% nižší, než ta první. Jak na opakovaný nákup se dozvíte tady.

5. Ceny dopravného a možnosti jak platit objednávky si můžete v klidu nastudovat v sekci Doprava a platba. Posíláme kurýrem DPD . Zboží si můžete vyzvednout také na jednom z více než 80ti odběrných míst 

7. Jsme lidi a můžeme udělat chybu. V popisku zboží, v ceně, v adrese pro doručení. Ozvěte se když nejste spokojení. Jedině tak se můžeme zlepšit a oceníte to vy i vaši chlupáči.

na úvodní stránku

 

* Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit !

 
 
 

Nahoru

 
 
 
 
http://www.payu.cz
 
 
 
TOPlist