Počet položek: 0

Celková cena: 0 Kč

 
Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
 

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Roboran Chondro 6 pro psy má výrazný protizánětlivý účinek.

369 Kč
10 ks
Koupit
/ ks 
 
Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl
Kód zboží: 43608
 
 
 

Roboran Chondro 6 pro psy má výrazný protizánětlivý účinek. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních.
Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníku.
Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně. 

Indikace:

po úrazech při zánětech kloubů a svalů pří bolestech velkých kloubů a páteře při nadměrném zatěžováni pohybového aparátu (sportující psi, nadváha) při opotřebování pohybového systému věkem u zvířat s vhozenými odchylkami ve vývoji kloubů.

Účinky jednotlivých látek: 

 • GLUKOSAMIN SULFÁT má zejména vyživující funkci hraje významnou roli v metabolismu chrupavky stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) a je zdrojem pro syntézu proteoglykanů, stavebních složek chrupavky je chrupavkou aktivně vychtáván, zpomaluje rozvoj již vzniklých degeneretivních změn chrupavky
 • CHONDROITIN SULFÁT je důležitou součástí kloubní chrupavky váže velké množství vody a udržuje napětí v kolagenní síti jeho podávání vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, zlepšuje pohyblivost.
 • KYSELINA HYALURONOVÁ působí jako lubrikans (snižuje tření) zrychluje regeneraci tkání a procesy hojení omezuje nadměrný vývoj jizev při hojení ran absorbuje nárazy zajišťuje vynikající kluzné vlastnosti chrupavčitých ploch v kloubu její podávání normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.
 • MSM (METHYLSULFONYLMETHAN) anlgetické (bolest tišící) účinky antiflogistické (protizánětlivé) účinky stimuluje procesy hojení má dobrý vliv na zmírňování projevů alergií zlepšuje stav kůže, srsti a drápů zvyšuje prokrvení orgánů redukuje svalové křeče u starších psů zlepšuje pohyblivost
 • KOLAGEN II.TYPU (HYDROLYZOVANÝ) je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky a je součástí chrupavky, vazů, šlach, kostí a zubů, ale i cév a pokožky zabezpečuje pevnost a pružnost pojivových tkání je lehce stravitelná biologicky aktivní látka, podporuje zdraví kloubů - zabraňuje katabolickému rozkladu chrupavkovité hmoty, zlepšuje výživu chrupavky, stimuluje regenerační a rekonstrukční procesy v kloubech a udržuje zdravou kolagenní matrici v kloubech je podle vědeckých výzkumů vhodným doplňkem pro obnovu kloubní chrupavky a zlepšení metabolizmu všech pojivových tkání dává kloubní chrupavce její typické vlastnosti, spojující pevnost a pružnost, nutné pro dokonalou funkci kloubu.
 • KURKUMIN má vynikající protizánětlivé účinky a je prokazatelně antioxidantem zmírňuje záněty a bolesti při revmatické artritidě má prakticky stejný antioxidační účinnek jako vitaminy C a E, což znamená, že poskytuje ochranu proti poškození tělesných buněk volnými radikály, nestabilními molekulami kyslíku užívá-li se kurkuma vnitřně, spočívá její zásadní protizánětlivý účinek ve schopnosti potlačovat srážlivost krevních destiček a tlumit uvolňování zánětlivých faktorů-předpokládá se, že rovněžstimuluje tvorbu kortizonu v nadledvinkách, který přímo podporuje léčivé procesy některé studie ukazují, že kurkuma má na akutní zánětlivé procesy stejné účinky jako kortizon a fenylbutazon jeho výhodou je, že není vůbec toxický kurkuma nejen dokáže potlačit časný vývoj rakovinových buněk, ale může i zastavit progresi onemocnění a podpořit vlastní antioxidační systém organismu.
 • OSTATNÍ LÁTKY OBSAŽENÉ V CHONDRU 6 vhodně podporují účinnost přípravku. 

Dávkování: 
ROBORAN CHONDRO 6 je vhodné podávat minimálně po dobu 2 měsíců. Při těžkém poškození pohybového aparátu a u starých psů je vhodné kontinuální podávání. Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, kde unikátní technologie zajištuje minimální lepivost tablety. V přípravcích nejsou použita syntetická zchutňovadla. Tablety obsahují přírodní extrakty z mořských živočichů s rybí vůní, psi jej velmi dobře přijímají přímo z ruky jako pamlsek.
Hmotnost psa iniciační dávka udržovací dávka 1-5 kg 1 tableta 1/2 tablety 5 -10 kg 1,5 tablety 1 tableta 10-25 kg 2,5 tablety 1,5 tablety 25-45 kg 3-3,5 tablety 2 tablety 45 a více kg 5 tablet 2-3 tablety .

 

Parametry:

podkategorie:

podpora pohybového aparátu

 

stáří psa:

dospělí psi

 

značka doplňků:

Roboran

 

váha:

110 g

 
 

Související produkty

 

Arthronis fáze 1

Arthronis fáze 1 Arthronis fáze 1

Arthronis fáze 1 přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa.

 
Varianty a ceny vč. DPH
60tbl 504 Kč S
Koupit
/ ks
 

Canina Calcium Carbonat plv

Canina Calcium Carbonat plv Canina Calcium Carbonat plv

Calcium carbonat doplňkové krmivo pro psy k preventivncí u mladých rychle rostoucích...

 
Varianty a ceny vč. DPH
1000g 302 Kč S
Koupit
/ ks
 

Gelacan Darling BIOSOL 500ml

Gelacan Darling BIOSOL 500ml Gelacan Darling BIOSOL 500ml

K zamezení obtíží pohybového aparátu,regeneruje tkáně kloubního systému,posiluje kosti,vazy a šlachy.

 
747 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Gelacan Champion psi barevná plemena 150g

Gelacan Champion psi barevná plemena 150g Gelacan Champion psi barevná plemena 150g

Doplňkové krmivo pro zlepšení kvality a pigmentace srsti,kůže a oka s obsahem beta-karotenu.

 
329 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Gelacan Champion psi černobílá plemena 150g

Gelacan Champion psi černobílá plemena 150g Gelacan Champion psi černobílá plemena 150g

Doplňkové krmivo pro zlepšení kvality a pigmentace srsti,kůže a oka s vyšším obsahem manganu.

 
329 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Canina Petvital Arthro-Tabs

Canina Petvital Arthro-Tabs Canina Petvital Arthro-Tabs

Canina Petvital Arthro zlepšující látkovou výměnu v kostní tkáni, vazech a chrupavkách...

 
Varianty a ceny vč. DPH
180tbl 1 083 Kč S
Koupit
/ ks
 
 
 
 
http://www.payu.cz
 
 
 
TOPlist