Počet položek: 0

Celková cena: 0 Kč

 
Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
 

Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl

Roboran Chondro 6 pro psy má výrazný protizánětlivý účinek.

369 Kč
32 ks
Koupit
/ ks 
 
Roboran Chondro 6 pro psy 60tbl
Kód zboží: 43608
 
 
 

Roboran Chondro 6 pro psy má výrazný protizánětlivý účinek. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních.
Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníku.
Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně. 

Indikace:

po úrazech při zánětech kloubů a svalů pří bolestech velkých kloubů a páteře při nadměrném zatěžováni pohybového aparátu (sportující psi, nadváha) při opotřebování pohybového systému věkem u zvířat s vhozenými odchylkami ve vývoji kloubů.

Účinky jednotlivých látek: 

  • GLUKOSAMIN SULFÁT má zejména vyživující funkci hraje významnou roli v metabolismu chrupavky stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) a je zdrojem pro syntézu proteoglykanů, stavebních složek chrupavky je chrupavkou aktivně vychtáván, zpomaluje rozvoj již vzniklých degeneretivních změn chrupavky
  • CHONDROITIN SULFÁT je důležitou součástí kloubní chrupavky váže velké množství vody a udržuje napětí v kolagenní síti jeho podávání vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, zlepšuje pohyblivost.
  • KYSELINA HYALURONOVÁ působí jako lubrikans (snižuje tření) zrychluje regeneraci tkání a procesy hojení omezuje nadměrný vývoj jizev při hojení ran absorbuje nárazy zajišťuje vynikající kluzné vlastnosti chrupavčitých ploch v kloubu její podávání normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.
  • MSM (METHYLSULFONYLMETHAN) anlgetické (bolest tišící) účinky antiflogistické (protizánětlivé) účinky stimuluje procesy hojení má dobrý vliv na zmírňování projevů alergií zlepšuje stav kůže, srsti a drápů zvyšuje prokrvení orgánů redukuje svalové křeče u starších psů zlepšuje pohyblivost
  • KOLAGEN II.TYPU (HYDROLYZOVANÝ) je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky a je součástí chrupavky, vazů, šlach, kostí a zubů, ale i cév a pokožky zabezpečuje pevnost a pružnost pojivových tkání je lehce stravitelná biologicky aktivní látka, podporuje zdraví kloubů - zabraňuje katabolickému rozkladu chrupavkovité hmoty, zlepšuje výživu chrupavky, stimuluje regenerační a rekonstrukční procesy v kloubech a udržuje zdravou kolagenní matrici v kloubech je podle vědeckých výzkumů vhodným doplňkem pro obnovu kloubní chrupavky a zlepšení metabolizmu všech pojivových tkání dává kloubní chrupavce její typické vlastnosti, spojující pevnost a pružnost, nutné pro dokonalou funkci kloubu.
  • KURKUMIN má vynikající protizánětlivé účinky a je prokazatelně antioxidantem zmírňuje záněty a bolesti při revmatické artritidě má prakticky stejný antioxidační účinnek jako vitaminy C a E, což znamená, že poskytuje ochranu proti poškození tělesných buněk volnými radikály, nestabilními molekulami kyslíku užívá-li se kurkuma vnitřně, spočívá její zásadní protizánětlivý účinek ve schopnosti potlačovat srážlivost krevních destiček a tlumit uvolňování zánětlivých faktorů-předpokládá se, že rovněžstimuluje tvorbu kortizonu v nadledvinkách, který přímo podporuje léčivé procesy některé studie ukazují, že kurkuma má na akutní zánětlivé procesy stejné účinky jako kortizon a fenylbutazon jeho výhodou je, že není vůbec toxický kurkuma nejen dokáže potlačit časný vývoj rakovinových buněk, ale může i zastavit progresi onemocnění a podpořit vlastní antioxidační systém organismu.
  • OSTATNÍ LÁTKY OBSAŽENÉ V CHONDRU 6 vhodně podporují účinnost přípravku. 

Dávkování: 
ROBORAN CHONDRO 6 je vhodné podávat minimálně po dobu 2 měsíců. Při těžkém poškození pohybového aparátu a u starých psů je vhodné kontinuální podávání. Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, kde unikátní technologie zajištuje minimální lepivost tablety. V přípravcích nejsou použita syntetická zchutňovadla. Tablety obsahují přírodní extrakty z mořských živočichů s rybí vůní, psi jej velmi dobře přijímají přímo z ruky jako pamlsek.
Hmotnost psa iniciační dávka udržovací dávka 1-5 kg 1 tableta 1/2 tablety 5 -10 kg 1,5 tablety 1 tableta 10-25 kg 2,5 tablety 1,5 tablety 25-45 kg 3-3,5 tablety 2 tablety 45 a více kg 5 tablet 2-3 tablety .

 

Parametry:

podkategorie:

podpora pohybového aparátu

 

stáří psa:

dospělí psi

 

značka doplňků:

Roboran

 

váha:

110 g

 
 

Související produkty

 

Arthronis Acute Mini

Arthronis Acute Mini Arthronis Acute Mini

ARTHRONIS ACUTE CANIS jsou tablety pro psy při chronických bolestech svalů a kloubů.

 
Varianty a ceny vč. DPH
60tbl 204 Kč S
Koupit
/ ks
 

Canina Equolyt Mořské řasy 750g

Canina Equolyt Mořské řasy 750g Canina Equolyt Mořské řasy 750g

Canina Equolyt produkt vysoké úrovně vyrobený jen z čerstvých mořských hnědých řas.

 
375 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Nomaad Artvit Forte prášek 600g

Nomaad Artvit Forte prášek 600g Nomaad Artvit Forte prášek 600g

Chondroprotektivum pro psy a kočky Veterinární nutriční přípravek pro psy a kočky. Sypká směs aktivních látek. Kloubní výživa a regenerace kloubních chrupavek a...

 
1 397 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Gelacan Plus Profi

Gelacan Plus Profi Gelacan Plus Profi

Gelacan Plus Profi minerálně-kolagenní výživa kostí a kloubů pro sportovní a pracovní psy.

 
Varianty a ceny vč. DPH
500g 621 Kč S
1000g 851 Kč S
Koupit
/ ks
 

Nomaad Artvit Sirup 500ml

Nomaad Artvit Sirup 500ml Nomaad Artvit Sirup 500ml

Chondroprotektivum pro psy a kočky   Veterinární nutriční doplněk pro psy a kočky. Kloubní výživa a regenerace kloubních chrupavek a vazů    ...

 
605 Kč S
 
Koupit
/ ks
 

Colafit 4 Max Forte na klouby pro psy

Colafit 4 Max Forte na klouby pro psy Colafit 4 Max Forte na klouby pro psy

Colafit 4 Max Forte je kloubní výživa pro psy, zlepší pohyblivost kloubů a odstraní jejich...

 
Varianty a ceny vč. DPH
100tbl 496 Kč S
50tbl 296 Kč S
Koupit
/ ks
 
 
 
 
 
http://www.payu.cz
 
 
 
TOPlist