Počet položek: 0

Celková cena: 0 Kč

 
Zapomněl-la jste heslo?
 
 
 
 

Kdo se o vás postará

Our Classic Replica Watches have the same look as original watches and our Replica Rolex UK feature high quality movements. Now the latest trend is to go for fashionable Replica Watches because they are with low price and have the same look color and style as designer authentic watches Replica.If you want your watch to be as much a piece of art as it is a piece of jewelry or a functional object, a Swiss Rolex Replica must de watches watch is an ideal choice!All top-notch fake cartier must de from our various websites are extremely authentic and guaranteed brand new.

breitling Replica watches Replica Watches Replica Rolex Daytona,hublot watches replica

Šárka

Šárka ví nejvíc o všem, co prodáváme i neprodáváme. Stará se o objednávky a pomůže vám i s nákupem po telefonu, pokud si na to netroufnete sami.

Email:     objednavky@rudyhosvet.cz
Telefon:  775317774 (po-pá 10-17)

Šárka také vyřizuje případné reklamace. Po dohodě můžete vrácené zboží zaslat na adresu Nad Primaskou 33, Praha 10 - Strašnice 100 00.

Petr

Má kompletně na starosti sklad a ručí za to, že objednávky odchází včas a na správnou adresu. Taky se vrtá ve stránkách a vůbec vymýšlí co udělat, abyste se v Rudyho světě vyznali. Aby vás bavil a abyste se na něj vraceli.

Jarda

Baví ho grafika a má na svědomí to jak Rudyhosvet vypadá. Stará se také o Rudyho stránku na Facebooku a propagaci všude jinde. Prostě aby se o nás vědělo.

Pes Rudy

Testuje novinky v sortimentu dodavatelů a průběžně aktualizuje nabídku našeho obchodu!

 

* Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit !

 
 
 

Nahoru

 
 
 
 
http://www.payu.cz
 
 
 
TOPlist